Про Нас

Місце проведення PHOTO KYIV – Комплекс "Торонто-Київ"

Дати проведення PHOTO KYIV – 2 – 5 листопаду

 


Наша Команда

Іванна Бертран

Керуюча директор

Закінчила Київський національний Університет імені Тараса Шевченка за фахом "філософія". Має великий досвід у організації виставок та культурних заходів. Тривалий час займається  PR-ом та менеджментом арт-проектів. Працює в міжнародній асоціації.

 

Анна Савицкая

Арт-директор

Фахівець з міжнародного права у сфері інтелектуальної власності. Закінчила Московську Фото Академію. Має великий досвід роботи в іноземних галереях. Є організатором та куратором міжнародних арт-проектів, музейних та галерейних виставок у Росії, Голландії, Бельгії та в Україні. Співзасновниця журналу про сучасне мистецтво.

Дмитро Богачук

Куратор виставки

Експерт-мистецтвознавець, куратор виставок. Є організатором низки освітніх проектів, серед яких філія фотошколи Fine-Art (м. Київ). Видає книги з мистецтва фотографії.

Ганна Шеветовська

PR-директорка

Закінчила академію образотворчого мистецтва у Мілані (Nuova Accademia di Belle Arti Milano) за фахом "предметний дизайн" (product design). Шість років навчалась у Великій Британії. Вільно володіє англійською та італійською мовами. Захоплюється історією мистецтва, фотографії та дизайна. Засновниця персонального блогу "Alma Libera."